izmir escort
Ygs Geometri Konu Anlatım Video Önerileri - Sinavhanem

Ygs Geometri Konu Anlatım Video Önerileri

Ygs Geometri Konu Anlatım Video Önerileri

Ygs geometri konularını okulda ya da dershanede anlamıyor, evde kendiniz çalışmak istiyorsanız konu anlatımlı videolar işinize yarayabilir. Ygs geometri videoları sayesinde, konuları pek çok farklı hocadan dinleme imkanınız da olur. Biz de sizin için piyasadaki hocaların videolarını inceledik ve önerilerde bulunduk. Aklınıza takılan başka hocalar var ise; yorum kısmından fikir alabilirsiniz.

İdeal Matematik( Engin Hoca) Ygs Geometri Konu Anlatımı

Matematik ve geometri konusunda ygs düzeyi ders anlatım videoları oldukça çoğalmış durumda ancak bunların arasından size hitap eden, anlatım tarzı size yakın olan öğretmeni bulmak bir hayli zor. Kimi ücretli kimi ücretsiz olan her dersten video anlatımlı ders imkânı sunan bu camiada en iyiler arasına adını yazdırmış bir isim de Engin Hoca’dır. Engin Hoca’nın ders anlatımı birçok öğrenci tarafından takdir kazanmış, sürekli takip edilen bir video anlatım sistemi haline gelmiştir.

Ekol Hoca Ygs Geometri Konu Anlatımı

Özellikle hemen her matematik ve geometri konusunda adını duyurmuş olan Ekol Hoca, matematik kadar geometride de dinlenmekte. Yine az bilen, hatta temeli hiç olmayan öğrencileri de kapsayan bir anlatım tarzıyla konuları tüm püf noktalarının üzerinden geçerek anlatmakta. Açık, anlaşılır bir üslupla anlattığı dersleri pek çok öğrenci tarafından da izlenmekte. Ekol Hoca’nın yalnızca sınav sürecindeki öğrenciye değil hemen her sınıf öğrenciye ders anlatımı mevcut.

Şenol Hoca Ygs Geometri Konu Anlatımı

Matematik ve geometri dersleri için temel denilebilecek düzeyde olup da sınav hazırlığında olan öğrencilerin en çok tercih ettiği hocalar arasında adı sıkça anılan bir diğer hoca da Şenol Hocadır. Ders anlatım tarzı, üslubu ve donanımıyla öğrencilere oldukça başarılı adımlar attırmış olan Şenol Hoca geometri ve analitik geometri derslerinde de çok kaliteli bir anlatıma sahip. Konuların bilinmesi gereken püf noktaları üzerine birkaç kez değinen ve özellikle sınav sisteminin tarzında olan sorulara bolca örnek veren bir anlatım tarzı var bu nedenle tercih edebilirsiniz.

Mikail Hoca Ygs Geometri Konu Anlatımı

Videolu konu anlatımıyla öğrencilere faydalı olmak adına emek sarf eden bir diğer isim ise Mikail Hoca’dır. Geometri ve matematik derslerinde sınav hazırlık sürecinde sizlere her türlü soru örneğini, her konu başlığını tek tek gösteren ve anlatan Mikail Hoca’nın anlatım tarzı her öğrenciye hitap eder şekilde. Başarılı olup da örnek anlatımlarını dinlemek isteyen ya da temeli zayıf olup konularını bir an önce bitirmeyi hedefleyen öğrenciler tercih edebilir.

Behzat Rasuli Ygs Geometri Konu Anlatımı

Geometri konusunda basite indirgenmiş ders anlatımlarından ziyade daha çok zorlayıcı soru örnekleri üzerine yoğunlaşmak isteyen öğrencilerin tercihi Behzat Hoca. Çünkü Behzat Hoca’nın ders anlatım tarzı her ne kadar başlangıç noktasında olan öğrenci için çok iyi olsa da soru örnekleri basit zora doğru ilerlemekte. Bu ilerleyiş, birkaç örnek sonrasında ciddi manada zor sorularla karşılaşmanızı sağlıyor. Behzat Hoca’nın en büyük avantajı kesinlikle çok soru çözdürüyor olması. Yalnızca bu sebepten bile tercih edilebilir. Kaldı ki geometri anlatımında ondan çok memnun olan öğrenci sayısı da oldukça fazla.

Nejdet Hoca Ygs Geometri Konu Anlatımı

Kirpi öğretmen olarak da bilinen Nejdet Hocanın matematik kadar geometri anlatımı da oldukça başarılı.  Öğrenciler tarafından oldukça sevilerek takip edilen Nejdet Hoca’nın anlatımı çok kaliteli. Kesinlikle yalnızca şu öğrenciye hitap ediyor tarzı bir yaklaşımla gidilecek bir öğretmen değil. Her öğrenciye kapısı açık ve herkesin anlayabilmesi için elinden gelen en iyi anlatım tarzıyla konuları ele alıyor.

Detay Hoca Ygs Geometri Konu Anlatımı

En az diğer hocalar kadar takip edilen ve bir o kadar takdir toplayan bir diğer hoca da Detay Hoca’dır. Detay Hoca’nın öğrencilere geometriyi sevdirerek anlatması en beğenilen yönü denilebilir. Zor konular da dâhil olmak üzere birçok konu başlığını kilit noktalarıyla anlatarak her öğrenciyi başarabileceğine inandırıyor.

Doğan Ulu Ygs Geometri Konu Anlatımı

Matematik ve geometrinin her düzeyini konu anlatımlı videolarla sunan bir diğer başarılı hoca ise Doğan Hoca’dır. Doğan Hocanın avantajları diğer çalışma şekillerinize göre farklı olabilir tercihinize bağlı olarak birkaç kişiden oluşan gruplara da özel ders şeklinde videolar vermektedir. Doğan Hoca geometride hangi düzeyde olursanız olun sınav hazırlığınızda sizlere yardımcı olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM