izmir escort
Ygs Kimya için Konu Anlatım Video Önerileri - Sinavhanem

Ygs Kimya için Konu Anlatım Video Önerileri

Ygs Kimya için Konu Anlatım Video Önerileri

Ekol Hoca Ygs Kimya Konu Anlatımı

Kurduğu internet sitesiyle hemen her ders üzerinden sınava hazırlanmanıza yardımcı olan Ekol Hoca, ygs sürecinde de sizleri yalnız bırakmıyor. Tüm ygs kimya konuları anlaşılır, tane tane ve bir o kadar da temelden alarak anlatıyor. Bu noktada Ekol hoca, ygs hazırlanma sürecinde kesinlikle tercih edilmesi gereken bir isim. Ygs bazında düşünüldüğünde kimya dersi için konu anlatımlı video bulmak çok zor. Kaldı ki bulunan hocanın size hitap etmesi çok önemli. Sizin kimya düzeyinizi bilmeniz be ona göre bir hoca tercih etmeniz gerekir.

Özkan Giray Ygs Kimya Konu Anlatımı

Etkin ders sayfasında ders anlatımı yapan Özkan Hoca, birçok öğrenci tarafından takip ve takdir edilmekte.  Kimya bazında düşünüldüğünde anlaşılmayan konular üzerine özellikle ağırlık veren ve püf noktaları tek tek vurgulayan başarı bir anlatıcıdır. Nitekim özellikle anlaşılamayan konuları daha detaylı ve bol örnek çözümüyle de izah etmekte.

Ramazan Cansoy Ygs Kimya Konu Anlatımı

Kimya konusunda hiçbir şey bilmiyorsanız ve henüz başlangıç seviyesindeyseniz Ramazan Hoca’nın çok faydası olacaktır. Konuları bilinmesi gerektiği detaya bağlı kalarak ve anlaşılır örnek çözümleri yaparak anlatıyor. Onun videolarını dikkat ve özenle dinleyip örneklerini daha sonra bir de kendiniz çözdüğünüzde çok faydasını göreceksiniz.

Hocalara Geldik Ygs Kimya Konu Anlatımı

Eğlenceli kimya hazırlığı isteyen öğrencilerin en sık ziyaret ettiği kanallardan biri de Hocalara geldik kanalıdır. Çünkü hem sohbet ederek sıkmadan kimya dersi anlatıyor hem de bilinmesi gereken noktalara değiniyorlar. Ancak Hocalara geldikten faydalanabilmek adına kimyada en azından temel sahibi olmak gerekiyor çünkü anlatımları saatler süren videolar şeklinde değil. Ve tüm detaylara yer vermiyorlar. Zaten bir kısmını bilmeniz gerekli ki hatırlatma mahiyetinde konunun üzerine gidebilesiniz.

İbrahim Atakuru Ygs Kimya Konu Anlatımı

Pek çok öğrencinin birbirine şiddetle tavsiye ettiği hocalardan biri de İbrahim Hoca. Ders anlatımına şans verdiğinizde gerçekten bu tavsiyelerin haklı olduğunu anlayacaksınız. Size özel anlatımı ve her konuda ikna edici detaylarıyla muhakkak izlenmesi ve anlatılırken not tutulması gereken bir donanımı var. Anlatımını tekrar tekrar dinleyemeseniz bir tuttuğunuz notlar size sonra çok daha faydalı olacaktır.

Farklı Ders Ygs Kimya Konu Anlatımı

Öğrenci anlatımından ygs kimya konularını dinlemek isterseniz farklı ders tam size göre. Klasik ve boğucu bir anlatım sisteminin aksine olabildiğince eğlenceli ve mantık çerçevesince ele alınmış bir anlatımı var. Kanalın en büyük avantajı, öğrencilere ders çalışmanın çok da büyük bir işkence olmadığını göstermesidir. Bu noktada düz anlatım yöntemlerinden sıkıldıysanız ve akılda kalıcı farklı bir anlatım tarzı görmek isterseniz başvurabileceğiniz bir kanal.

Tonguç Akademi Ygs Kimya Konu Anlatımı

Tonguç Akademi’nin ders anlatımı birkaç dakikalık konu özetleri ve çoğunlukla eğlence temalıdır. Eğer kimyada herhangi bir konuyu tamamen bitirdiyseniz ve üzerinden zaman geçtiyse hatırlama amacıyla izleyebilirsiniz. Bunun dışında Tonguç Akademi’yi kimyaya sıfırdan başlama, baştan sona derslerle takip etme ya da netleri yükseltme gibi amaçlarla açmanız hayal kırıklığı olabilir. Nitekim videolu anlatımlarının temelinde daha çok eğlendirirken bilgileri toparlama ve püf noktaları verme bulunmakta.

Emrah Yıldız Ygs Kimya Konu Anlatımı

Konu anlatımlı video bulma konusunda en kısır alanlardan biri de ne yazık ki kimya. Bu nedenle bulunan her hoca tüm detayıyla dinlenmeli ve bir o kadarda tekrar edilerek sınava hazırlanılmalı. Birkaç konusu nedeniyle zor olarak dersler arasında yerini alan kimyayı Emrah Hoca’dan dinlemenizde yarar var. Özellikle zorlandığınız konuları izlediğinizde başarılı bir şekilde sizin seviyenize uygun anlattığını göreceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Ygs Kimya

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM