izmir escort
10. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

10. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

10. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

10. Sınıf Fizik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Esen Yayınları 10.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

Esen yayınları, ara sınıflar bazında çıkardığı konu anlatımlı kitaplarıyla tercih edilmekte. Okul müfredatına hâkim olan kitap aynı zamanda test içeriğiyle ygs, lys hazırlığınızın temelini oluşturuyor. 10. Sınıfta alan seçiminin arkasından özellikle sayısal bölümü öğrencileri için biraz daha önem arz eden fizik dersine hazırlık da bir o kadar özenle yapılmalıdır.

Palme Yayıncılık 10.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

Fizik dersinin temelini sağlam atmış ve soru çözümünde de kendine güvenen öğrenciler için Palme yayını, oldukça tercih edilebilir bir kitap. Daha çok sayısal bölüm öğrencileri açısından tercih edilen kitabın içeriği, fizik temeli oluşturmak için değil; oluşmuş olan temelin üzerine bir şeyler katmak için düzenlenmiş. Elbette her bölüm öğrencisi ygs sınavına girecek. Bu nedenle 9.sınıfta fizik iyi oturtulmalı.10. sınıf fizik dersi ise daha çok lys bazında hazırlık gerektirir.

Kültür Yayıncılık 10.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

Son dönemde en çok satılan kitaplardan biri de Kültür yayınlarına ait. Yayının içeriği okula yardımcı olma amacıyla hazırlanmış. Bununla beraber özellikle konu anlatımı sonrası örnek çözümleri oldukça başarılıdır.  Konu anlatımındaki yalın tarz ise öğrenciyi kargaşadan uzak tutuyor.

Final Yayınları 10.Sınıf Fizik Konu Anlatımlı

Detay konu anlatımlı kitaplardan biri de fizik konu anlatımlı kitaplardır. Öğrenci, bu sınıfta alan belirlediği için dersin tüm detaylarına hâkim olmalıdır. Ancak fizik konu anlatımlı kitaplardan en çok yakınılan elbette gereksiz bilgi yoğunluğudur. Hemen her fizik kitabında bu durum mevcut. Bununla beraber Final yayınları bunu diğerlerine göre daha az yapmış. Bu nedenle okula destek amaçlı konu anlatımlı kitap almak isterseniz tercih edebilirsiniz.

10. Sınıf Fizik Soru Bankası Önerileri

Sınav Yayınları 10.Sınıf Fizik Soru Bankası

Fizik dersinin en büyük sıkıntısı test çözümleridir. Konu her ne kadar pekiştirilmiş olursa olsun test çözümü muhakkak tökezletir. Bu doğrultuda soru bankası almak faydalı olacaktır. Öncelik her zaman kolay ve yardımcı testler içeren soru bankaları olsun. Sonrası ise zor kitaplardan oluşabilir.

Okyanus Yayınları 10.Sınıf Fizik Soru Bankası

Okyanus yayınlarının özel ders konseptli fizik soru bankası, alan seçimi yapmış sayısal öğrencileri için oldukça iyi hazırlanmış bir kitap. Hem soru tarzı hem de soru sayısı çok güzel. Kademe olarak da kitap, daha çok orta düzey öğrencileri hedef almış. Yani her öğrenci için uygun bir soru bankasıdır denilebilir.

Karekök Yayınları 10.Sınıf Fizik Soru Bankası

Başlangıcı zor bir soru bankası ile yapmak isterseniz doğru kitap Karekök yayınları olacaktır. Bu kitabın, fizik dersinden hiç anlaşılamama iddiasında bulunan öğrenciler için oldukça zor bir kitap olduğu söylenebilir. Bununla beraber kendini geliştirmeye açık bir o kadar da yardımcı bir kitap.

Esen Yayınları 10.Sınıf Fizik Soru Bankası

Fizik konu özetli hazırlanmış soru bankası aradığınızda, tercih edebileceğiniz ilk kitaplardan biri de Esen yayınları olabilir. Çünkü bu yayının en çok tercih edilen yayın olmasıyla birlikte kalitesi de şüphesiz oldukça başarılı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM