izmir escort
11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. sınıf öğrencileri için hazırlamış olduğumuz en iyi coğrafya kaynaklarını konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları olarak iki kısımda inceledik. Konu anlatımlı kitap yerine eğer tutuyorsanız kendi noktalarınız daha iyi olacaktır. Soru bankalarında ise; hem okula hem de önümüzdeki sene gireceğiniz sınava yönelik soruların olması son derece önemli. Hazırladığımız liste haricinde merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz yayınlar varsa yorumlar kısmından sorabileceğiniz gibi kendi fikirlerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Sınav Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Sınav yayınlarının hemen her ders için konu anlatımlı kitapları mevcut. Konu içerikleri güzel doldurulmuş ve başarılı bir anlatımla öğrenciye sunulmuş. Çok zor bir kitap değil ancak çok kolay olduğu da söylenemez. Çünkü kitabın hedefi daha çok orta düzeyli öğrenciler. Kendi eksik konularını belirleyip konu çalışmak isteyen her öğrenci için uygun bir kitap.

Maltepe Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Maltepe yayınları da diğer yayınlar gibi ara sınıflar için konu anlatımlı kitaplar çıkardı. Birçok konu anlatımlı kitabın aksine Maltepe yayınları, en çok konu anlatımı konusunda tercih edildi. Çünkü kitabın konu anlatımı her öğrenciye açık. Çok sade, kargaşaya yer vermeden ve bir o kadar da profesyonel bir içerik hazırlanmış. Bu nedenle coğrafya dersi için eksiklerinizi tamamlamak isterseniz bu yayını tercih edebilirsiniz.

Zafer Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Zafer yayınlarının konu anlatımlı kitaplarından çok soru bankalarını kullanmak çok daha faydalı. Çünkü soru seçenekleri ve türleri oldukça kaliteli bir şekilde düzenlenmiş. Konu anlatımlısını da tercih edebilirsiniz ama bilen öğrenciyi baz alarak hazırlanmış. Temeliniz olmadan sıfırdan coğrafya çalışmaya başlayacaksanız Zafer yayınlarının konu anlatımlısı daha sonraya kalmalı.

Nitelik Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Kolay anlatılmış ve sizlerin anlamasın sağlayacak bir konu anlatımlı kitap da Nitelik yayınlarına ait. Nitelik yayınlarının coğrafya konu anlatımını alıp da coğrafyadan hiçbir şey anlamamak imkânsız. Sıfır noktasından başlayıp da sizleri coğrafya dersinde belli bir noktaya taşıyacağına emin olabilirsiniz.

Fdd Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Sınavda soru kaçırmak istemiyorsanız Fdd yayınlarını alabilirsiniz. Çünkü hem okul için hem de lys için öngörü sahibi soru içerikleri mevcut. Kaliteli hazırlanmış, seçici ve her teste belirli oranda dağıtılmış zor soruları mevcut. Çok soru seçeneği ve bir o kadar da her konuya hâkim içeriğiyle denenebilir.

Esen Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Coğrafya dersi için konu özetli soru bankasının tercih edilmesi faydalı olabilir. Çünkü sözel dersler hatırlanmaya yöneliktir. Bunun içinde ayrıca konu anlatımlı kitaptan dakikalarca konuları karıştırmak yerine test çözerken takınılan ya da eksik olunan konuya dönüp tekrar bakma fırsatı yaratılabilir. Esen yayınlarının soru bankaları çok iyidir. Bu yüzden alırken çözümü zor ya da imkânsız gibi düşünceler yerine kaliteli bir kitaptan kazanacaklarınıza odaklanmalısınız.

Bilgi Yolu Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Bilgi Yolu yayınlarının en büyük avantajı öğrenciye yol göstermeleri ve seçenekler sunmaları. Coğrafya dersi için soru bankası alacak bir öğrenci kendi düzeyini bilir. Ve bu düzeye göre kitap alması gerekir. Bilgi Yolu yayınları harfli sistemle kitapların üzerine notlar yazarak düzeylerine göre öğrencileri bilgilendiriyor. Temel- orta düzey, orta-üst düzey olmak üzere kolay, orta ve zor seneklerini öğrenciye sunuyor. Sizler başlangıç aşamasındaysanız temelden başlayıp üst düzeye kadar yükselebilirsiniz.

Nitelik Yayınları 11. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Orta düzeyli öğrencinin hem okul sınavlarına yardımcı hem de bir sonraki yıl için hazırlık yapabilmesini sağlayan Nitelik yayınları, soru bankası iyi bir kitap. Her öğrenciye hitap etmesiyle birlikte her seviyede de soruya sahip.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM