izmir escort
11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. sınıf öğrencileri için hazırlamış olduğumuz en iyi 11. sınıf edebiyat kaynaklarına yer verdiğimiz içeriğimizde konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları için tavsiyelerde bulunduk.

Bu yayınların yanı sıra farklı kitaplarla ilgili sorularınız varsa ya da siz kitap önermek isterseniz yorumlar kısmını değerlendirebilirsiniz.

Altın Anahtar Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Yayının; 9, 10, 11 ve 12. Sınıf içeriğine sahip ygs ve lys hazırlığı için hazırlanması oldukça güzel. Bununla birlikte yalnızca edebiyat değil dil ve anlatım dersinin de içeriği bulunmakta. Birçok sözel öğrenci için bu bir dezavantaj. Dil ve anlatım dersi için ayrı konu anlatımlı kitap, edebiyat dersi için ayrı konu anlatımlı kitap tercih etmekte yarar var. Çünkü ne kadar detay ve ne kadar çok soru olursa o kadar başarı artışı olur. Yine de eşit ağırlık ve sayısal öğrencileri için belki ilk basamakta tercih edilebilmesi mümkün. Çünkü 11.sınıf okul derslerinde dil ve anlatım da edebiyat da bulunmakta.

Coşku Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Edebiyattan konu anlatımlı kitap arayan öğrencilere, en çok tercih edilen kitaplardan biri de Coşku yayınlarının kitabıdır. Kitap, edebiyata hâkim olabilmek adına gerekli olan tüm bilgileri öğrenciye sunmuş. Sizleri okul sınavlarınızla beraber lys için de hazırlayabilecek bir kitaptır.

Final Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Final yayınının kitaplarını en çok ygs lys hazırlığında olan öğrenciler tercih ediyor. Ancak ara sınıflar için çıkarılan konu anlatımlıları da soru bankaları da oldukça başarılı. Edebiyatta biraz daha üst düzey bir içeriğe sahip olduğu için ne sınavı olursa olsun konu anlatımlı kitabı bitirmenin çok faydası olacaktır.

Okyanus Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Bahsi geçen kaliteli yayınlar arasında Okyanus yayınları da anılabilir. Nitekim bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni budur. Konu anlatımlı kitaplarda en sık rastlanılan gereksiz bilgi bolluğu ve saçma soru düzeyleri Okyanus yayınlarında yok. Hem okul için yardımcı hem de basamak basamak lys için yeterli bir kitap.

Yayın Denizi Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Soruları, içerik olarak üst düzey öğrencilere hitap eden soru bankası; edebiyatta, birçok konuyu tamamlamış ve bir sonraki yıl olan sınavlara hazırlanmak isteyen herkese uygun. Çok zor denilemez ancak sınav sisteminin üzerinde durduğu seçici soru tarzına sahip. Bunun için önce konuları sindirip sonrasında bu kitabı bitirmekte yarar var.

Çözüm Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Yayının daha çok ara sınıf düzeyinde hazırlanmış olması 11.sınıf edebiyat müfredatını tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle okulda anlatılan konuları tamamlayan öğrenciler hem okul sınavlarında hem de lys aşamasında oldukça rahat ediyorlar. Bunun için önce 9.sınıftan başlayarak her sınıfın konularını çözüp sonrasında soru bankalarını bitirmek faydalı olacaktır.

Kültür Yayıncılık 11. Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Okulda öğrenilen edebiyat konularını pekiştirmek ve bu arada da örnek soru çözümleriyle sınavlara hazırlanmak isterseniz Kültür yayınlarının soru bankasını tercih edebilirsiniz. Güzel bir soru bankası çünkü çok zorlayıcı da değil çok kolay da değil.

Eksen Yayınları 11. Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Yayın, ara sınıflar için birçok öğretmen tarafından tavsiye edilmektedir. Ve yine birçok öğretmen lys için öğrencilerine bu kitabı tavsiye etmektedir. Güzel hazırlanmış ve orta düzeyde tutulmuş sınav soruları mevcut.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM