izmir escort
Ygs Tarih Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

Ygs Tarih Soru Bankası Önerileri

Ygs Tarih Soru Bankası Önerileri

Ygs tarih soru bankası önerileri, ygs tarih soru bankası seçimi yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmış olup, kolay, orta ve zor seviyelere uygun şekildedir.

Palme Yayıncılık Ygs Tarih Soru Bankası

İlk kitap olmak için mükemmel bir seçimdir. Çünkü çözdüğünüz konunun özeti sayfanın kenarlarında verilmiştir. Haliyle bilmediğiniz bir şeyi hemen bularak eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu sayede tarih çözmek sizi sıkmaz. Ayrıca çalıştığınız konuyu önce kenardaki özetten tekrar edip, sonra test çözerek bilgilerinizi kalıcı hale getirebilirsiniz. Her derecede, fazlaca soru içerir. Birçok öğrencinin göz bebeğidir.

Odtü Yayıncılık Ygs Tarih Soru Bankası

Diğer kaynaklara göre bir tık daha zor olan bu soru bankası, bilginizle beraber yorum gücünüzü de örter. Ancak Ösym tarzında değildir. Ösym, tarihi çok zor sorularla karşınıza getirmez. Küçüklüğünüzden beri bildiğiniz temel şeyler önemlidir. Bu kitabı soru çeşidi görmeliyim, zor sorular karşısında ne yapacağımı öğrenmeliyim diyen öğrenciler kullanabilir.

Sınav Yayıncılık Ygs Tarih Soru Bankası

Sınav yayınları kolay ile orta seviye arasında yer alan bir kitaptır. Yani Ösym sorularıyla uyuşur. Bu yüzden tercih edeceğiniz ilk kitap olabilir,  eksiklerinizi belirlemenizde size yardım eder. Sayısal bir öğrenci iseniz, bundan sonra tekrar yapmak size yeter ancak eşit ağırlık ve sözel öğrencileri mutlaka bir kitaba daha göz atmalıdır.

Okyanus Yayınları Özel Ders Konseptli Ygs Tarih Soru Bankası

Yapısıyla biraz göz korkutan kitap, aslında mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Konuların başında özet konu anlatımları bulunur, ardından da zorluk derecelerine göre testler gelir. Çok fazla soru çeşidi barındıran, çok kullanışlı bir kitaptır. İlk aşamada eksiklerinizi belirlemek için daha sonra da onları kapatmak için kullanabileceğiniz kadar çok testi vardır.

Esen Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

İçinde fazlaca soru bulunduran, kalın sayılamayacak bu kitap ilk kitap olmak için uygun değildir. Çünkü başlangıç seviyesine çok fazla hitap etmez. Her sorusu belirli bir bilgiyi sorgular, benzer sorularla bildikleriniz pekiştirilir. Bu kitabı çözecek olan öğrenci, konuyu test çözerek öğrenmeyi seviyorsa istediği verimi alabilir.

Güvender Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

Güvender yayınları her ders için soru çözmeye başlaması en ideal olan kitaplardan biridir. Konunun tamamının çok iyi bilindiği varsayılarak çok zor sorularla değil, teşvik edici kolay sorularla başlar teste. Öğrenciye ilk etapta yetecek kadar soru sağlar. Kitabı çözdüğünüz taktirde güçlendiğinizi, zor sorularla baş edebileceğinizi hissettirir size. Çözeceğiniz ilk kitap olmakta başarılıdır. 

Fdd Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

Final ile aynı mantıkta, yani bilgi merkezli hazırlanan bu kitap; tarih hakkında çok fazla bilgisi olmayan öğrenciler için çok uygun değildir. Bu kitap, konu çalışıldıktan sonra çok güzel çözülebilen kitaplardandır. Diğer türlü net bilgi isteyen, hiç fikir yürütemediğiniz bir kitap o dersten soğumanıza neden olur.

LMT Limit Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

Çok soru çözmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış, kaliteli sorular bulunduran bir soru bankasıdır. Sinir bozucu ve heves kırıcı sorulardan ziyade, yavaş yavaş zorlaşan kitap birçok öğrenci için iyi bir tercihtir. Yarım bırakılmadığı, çözülemeyen sorular sorulduğu taktirde büyük faydalar sağlayacaktır.

Karekök Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

Karekök yayınlarının soru bankaları, ne kadar çok soru o kadar iyi mantığıyla hazırlanmıştır. Çok kolay örnekler barındırmasa da her seviyeye hitap edebilir. Kitap ideal bir tarih kitabı olarak hazırlanmıştır. Piyasadaki diğer kitaplardan eksiği yoktur. Soru çözmeyi seviyorsanız, bu kitapla büyük bir yol kat edebilirsiniz.

Körfez Yayınları Ygs Tarih Soru Bankası

Orta seviyede başlayan ilk testleri, konuyu ne kadar verimli çalıştığınızı gösterirken ilerideki testler eksiklerinizi ortaya döker. Siyah-beyaz baskısıyla pek tercih edilmese de, kaliteli kitaplardır. Çok kolay, motive olmak için çözülen kitapların aksine sabırlı olursanız, tek bir kitapla tarihte boyut atlayabilirsiniz.

Diğer derslere ait Ygs Lys kaynak önerileri için tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM