izmir escort
Ygs Tarih Konu Anlatımlı Kitap Önerileri - Sinavhanem

Ygs Tarih Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Ygs Tarih Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Ygs tarih konu anlatımlı kitap önerileri, doğru Ygs kaynaklarını seçmeniz ve dolayısı ile çalışma sürecinizin daha verimli olması için hazırlanmış olan bir listedir. Bizim incelediğimiz kitaplar haricinde, iyi olduğunuz kitapları yorumlar kısmından ekleyebilir ya da sorularınızı sorabilirsiniz.

Palme Yayıncılık Ygs Tarih Konu Anlatımlı Kitap

Tarihi, tüm ayrıntılarıyla öğrenmek istiyorsanız; sizin için mükemmel bir kitaptır. Anlaşılması kolay üslubuyla ve rengarenk basımıyla, sizi sıkmayacaktır. Dikkat ederek, gereken özeni göstererek bu kitabı kullandığınız taktirde, tarih bilginiz aşırı iyileşecektir. Konu anlatımının sonundaki testler ilk aşamada çözebileceğiniz testlerdir. Bu yüzden ilk kitap içinde harika bir seçimdir.

Esen Yayınları Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Sayısal derslerdeki başarısını bu kitapta da gösteren yayınevi, bu kitabı; her düzeydeki öğrenicinin kendini geliştirebileceği şekilde hazırlamıştır. Kitapta bol soruya yer vererek, bol soruyla öğrenme taktiğinden vazgeçmemiştir. Bu sayede öğrendiğiniz bilgileri hemen uygulamayı öğrenebilirsiniz.

Güvender Yayınları Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Diğer yayınlara göre bilgi seviyesi düşük öğrencilere hitap ettiği düşünülen bu kitap, aslında her öğrenci için çok iyidir. Her ayrıntıyı, sebep sonuç ilişkisiyle vermeye çalışan, çok önemli yerleri kendi renklendirerek dikkat çeken bu kitaptan konu çalışmak çok kolaydır. Dikkatinizi nereye vereceğinizi kestirmek, sorularda çıkan yerlere dikkat etmek çok kolaydır.

Final Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Bilginin her şeyin temel taşı olduğuna inanan yayınevi, yine bilgi odaklı bir kitap hazırlamıştır. Yorum, neden-sonuç gibi şeyler yerine saf bilgi sunan bu kitap, ezber yeteneği olan veya bilgiye direk ulaşmayı seven öğrenciler için biçilmiş kaftandır. Kitabın bünyesinde bulundurduğu testler de bilgiye dayalıdır. Bu yüzden eksik olduğunuz yerler, bu testleri çözerken hemen ortaya çıkıverir.

Fem Ygs Tarih Simetri Seti

Son yılların en çok kullanılan konu anlatımlı kitapları hazırlanan yayınevi, rengarenk basımıyla kolay öğrenime yönelik bir kitap hazırlamıştır. Simetri setlerinden çalışmayı seviyorsanız, hiç düşünmeden alabileceğiniz bir kitaptır. Diğer konu anlatımlı kitaplardan hiçbir eksiği yoktur. Hatta çok kolay anlaşılan ve sıkmayan üslubuyla fazlası vardır. İlk etapta konu sonunda verilen testler yeterlidir.

Formül Yayınları Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Final yayınlarına yakın olan bu kitap da düz bilgi sunarak ancak bunu renkli anlatımlar ve haritalarla destekleyerek yapmıştır. Uzun paragrafları, tarih hikayeleri gibi okumayı seven öğrenciler için tercih edilebilir bir kitaptır. Ösym’nin mantığıyla çok uyuşmasa da bilgiyi kolay kazandıran, eksikleri kolay belirleyen öğretici bir kitaptır.

Uğur Yayınları Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Birçok öğretmen ve öğrenci tarafından severek kullanılan kitabın, kapağına aldırmayın. Konu anlatımı derinlemesine işlenmiş, okuması kolay bir dille sunulmuştur. Gerçekten çok kaliteli sorular bulundurur ve konu çalıştıktan hemen sonra çözmeye uygundur. Konu eksiklerinizi kapatabileceğiniz, tamamen bitirerek bir hayli yol kat edebileceğiniz bir kitaptır.

Delta Yayınları Ygs Konu Özet Kitapçığı

Uzun uzun konu çalışmak istemeyen, biraz birikimi olan, konu çalışmayı bitirmiş ancak elinin altında her yere götürebileceği bir kitap isteyen öğrenciler düşünülerek hazırlanmıştır. Konu özeti diye geçen, en temel bilgileri içerir ve dikkat edilmesi gereken yerleri bünyesine almıştır.

Özet Yayınları Ygs-Lys Konu Özetli Anlatım Kitapçığı

160 sayfa hazırlanan, tarihe çok fazla vakit ayırmak istemeyen ve yanında ince ama çok iyi bir konu anlatımı taşımak isteyen öğrenciler hazırlanmıştır. Diğer konu anlatımlı tüm kitaplardan ayrılır. Şemalar odaklı konu anlatılmıştır. Rengarenk bir sürü tablo bulunur. Her öğrencinin ihtiyaç duyacağı türden bir kitaptır. Öğrenmeyi zevkli hale getirmiştir. Çok az soru da içerir. Son sayfasında Ösym’nin hangi yıl, hangi konudan, kaç soru sorduğuna dair bir tablo hazırlanmıştır.

Edam Yayınları Ygs Tarih Konu Anlatımlı

Konu özetleri şeklinde hazırlanan bu fasikül, sadece en temel bilgileri içerir. Konuyu hiç bilmeyen bir öğrencinin isteklerini karşılamakta iyi değildir. Ygs Tarih, çok bilgi istemediği için bu fasikülden yapılacak sürekli tekrarlar; sizi kurtarmaya yetebilir. Çünkü en temel şeyleri tekrar etmek, tüm bilgilerinize ulaşmayı kolaylaştırır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Ygs tarihten 6-8 arası netim çıkıyo. Uzun süredir tarihe hiç bakmıyorum bile. Yaklaşık bi haftamı ful Tarihe ayırıp, konu eksiklerimi kapatmak istiyorum. Ygs Tarihten ful ya da bi yanlış falan çıkarmam lazım istediğim bölüm için. Hangi konu anlatımlı kitaptan çalışmalıyım? Elimde limitin el kitabı var ama fazla detay var, çalışırken bilgiye boğulmıyacağım bi kaynak istiyorum. (Ama hedefim yüksek) ne önerirsiniz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM