izmir escort
LYS Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri - Sinavhanem

LYS Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

LYS Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

En iyi Lys matematik konu anlatımlı kitap önerilerinden oluşan listeyi, sizin için hazırladık. Lys matematik için hangi konu anlatımlı kitabı kullanacağınızı bilemiyorsanız size bir fikir verebilir. Farklı kaynaklar hakkında düşüncelerinizi paylaşmak ya da sorularınızı sormak için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Benzer İçerik: Lys Matematik Soru Bankası Önerileri

Final Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımı

Konu anlatımında, belli bir seviyeye adım atmış öğrencilere hitap etmekte olan konu anlatımlı Final yayınları öğrencilerin her konu başlığını net bir şekilde anlayabilmesi adına çok sayıda örnek soru çözümlemiş. Konu detaylarına yer verildikten hemen sonra anlaşılmayı sağlayacak örnek soru çözümlerine yer verilmiş. Nitekim konunun kavranılmaması imkânsız çünkü anlaşılması için gereken tüm bilgiler her soru üzerinden verilmiş. Daha sonra da konu tarama testleri ve genel tekrar testleri verilmiş.

Zafer Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımı

Konu anlatımlı kitaplarından çok soru bankaları tercih edilen bu yayının, matematik dersinde bir yerlere gelmiş öğrenciler için kaliteli bir anlatıma sahip olduğu söylenebilir ancak konu anlatımını tercih ederseniz biraz fazla çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Nitekim konuyu anlatırken izledikleri yol, genellikle öğrencinin zaten bir kısmını bildiğini düşünerek hazırlamak olmuş. Yine de zorlanılan konuların üzerinden geçmenize yardımcı olabilir.

Karekök Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımı

Matematik dersine hiç yokken, sıfırdan başlamak isteyenler için en ideal konu anlatımlı LYS kitabıdır denilebilir. Karekökün sıfır başlığı, temeli hiç olmayan öğrencileri hedef alarak en alt düzeyden anlatmayı hedefliyor. Çok fazla gereksiz bilgi barındırmayan ve sınav sistemi için ne kadarı bilinmeliyse ona yer veren kitap, farklı soru dağarcığınızı arttıracaktır. Her ne kadar konu anlatımı sıfırdan başlamışsa da bazı noktalarda daha fazlasını bilmeniz gerektiğini anlıyorsunuz nitekim gördüğünüz testler içerisinde muhakkak zor denilecek soru örnekleri kendini gösteriyor. Bu sebeple yalnızca konuda zayıf öğrenciler için basılmış bir kitap düşüncesi çok yanlış olur. Konu anlatımlı kitap dahi olsa bazı kitaplar, bilgi donanımı gerektir. Karekök yayınları da o yayınlardan biri.

Final Yayınları LYS Matematik Konu Anlatımlı

Son yılların en çok adı geçen kitaplarından olan bu yayının, konu anlatımı öğrenciyi matematikte temelden alıp en iyisi yapabilecek bir kitap. Her ne kadar Final yayınları denildiğinde, akla soru çeşitleri ve soru bankalarının kalitesi de gelse konu anlatımıyla da uzman öğretmenlerin anlattığı detaylarıyla da istenilen sonucu vermekte. Konu anlatımlı kitapların çoğunun karşılayamadığı, öğrencinin anlayabileceği dille anlatım yapabilmek, Final yayınları için oldukça kolay gibi görünüyor. Bu kitapta hemen her konuyu rahat rahat anlayabilirsiniz. Soru seçenekleri sınav sistemine oldukça yakın olmakla birlikte her test zor her test kolay demek yanlış. Çünkü soru dağıtımını oldukça başarılı tamamlamışlar.

Delta Yayınları LYS Matematik Konu Anlatımlı

Birçok ders için düşünüldüğünde bu yayın, destekleyici bir kitaptır. Ancak alt seviyeden üst seviyeye doğru matematik, oldukça basite indirgenerek anlatılmış. Bu durum; matematikte zor arayan öğrenciler için doyurucu bilgiler barındırırken, kolay dille matematik arayan öğrencilere de iyi geleceğinin kanıtıdır.

Apotemi Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımlı

Apotemi yayınları konu konu çıkardığı anlatım kitaplarıyla en detaycı, en iyisi olmak isteyen öğrenciler için biçilmiş kaftan. Matematik dersi için birkaç adım önde olmayı ve dereceyi hedefleyen tüm öğrencilerin ellerinde görmek mümkün. Bu kitabın en temel yanı eksik olunan konuya dair tüm detaylara yer verecek donanıma sahip olmasıdır. Kitabın belki de elle tutulur tek dezavantajı, başlangıç seviyesinde olan zayıf öğrencilere zor gelmesidir. Şimdilik türev, trigonometri, fonksiyonlar, limit ve süreklilik ile ilgili çıkarılsa da bu başarıyla tüm konuların gelmesi an meselesidir.

Palme Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımlı

LYS matematik denildiğinde akla ilk gelen yayınlar arasında olan bu kitap, hemen hemen sınava hazırlanan her öğrencinin çalışması gereken bir kitap. Hedefi yüksek öğrenciler için tatmin edici, yeterli olduğuna inanmayan kendine bir şeyler katmak isteyen öğrencilere de çok iyi bilgi verebilen bir yayın. Kitap bir kez bitirildiğinde geriye hiçbir şey kalmayacaktır yalnızca soru bankası takviyesi yeterli olacaktır.

Esen Yayınları Lys Matematik Konu Anlatımlı

Konu anlatımına temel matematikten başlamak isterseniz, tüm matematiğe sahip olmak isterseniz kullanmanız akıllıca olacaktır. Ancak matematik Lys için düşünüldüğünde bu yayın biraz kolay ve basit kalabilir. Nitekim bir önceki sınava nazaran Lys çok daha seçici ve zor bir sınav. Bu nedenle Lys konuları için daha detaylı ve daha zorlayıcı kitaplar kullanılmasında yarar var.

Lys matematik konularına nasıl çalışacağınızı bilmiyorsanız sizi buraya alalım. Lys matematiğe nasıl çalışılır?

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM