izmir escort
Lys Geometri için En İyi Konu Anlatımlı Videolar Hangileri? - Sinavhanem

Lys Geometri için En İyi Konu Anlatımlı Videolar Hangileri?

Lys Geometri için En İyi Konu Anlatımlı Videolar Hangileri?

Lys geometri konularını çalışmak için konu anlatımlı kitaplar yerine videolardan yararlanmak işinizi kolaylaştıracaktır. Her öğrencinin anlayacağı anlatım tarzı ve öğretmen farklı olsa da sizin için en iyi konu anlatımlı video önerilerimizi sunduk. Dilerseniz siz de ilavelerde bulunabilirsiniz.

Geometri konu anlatım videolarına geçmeden önce Lys Geometriye Nasıl Çalışılmalı? ve Geometriden Hiçbir Şey Anlamıyorum. Ne Yapmalıyım? konularına da göz atabilirsiniz.

Ekol Hoca Lys Geometri Konu Anlatımı

Ekol Hoca, öğrenciler tarafından özellikle kolay anlatım tarzı olduğu için tercih edilmekte. Bu noktada diğerleriyle kıyaslandığında öğrenci hem basitten başlayıp karmaşığa yönelebiliyor hem de temelini Ekol Hoca ile birlikte sağlam oturtuyor. Eğer temeliniz çok zayıfsa bu şekilde destek oluşturabilirsiniz.

İdeal Matematik( Engin Hoca) Lys Geometri Konu Anlatımı

Adının hakkını veren bir diğer anlatım videosu ise İdeal Matematik. Geometri ve matematik dersleri için özel olarak tercih edebileceğiniz detaylara yer veren güzel bir geometri düzeni oturmanızı sağlayan en ideal adrestir denilebilir.

Şenol Hoca Lys Geometri Konu Anlatımı

Öğrencilerin her öğrenme basamağında tercih ettiği özellikle geometri soru örnekleriyle çok tercih ettiği hocalardan biri de Şenol Hoca’dır. Soru örnekleri çok detaylı ve çeşitli bir şekilde ele alınmış ve anlamadan geçme gibi bir şans kalmamış. Her birine gereken özen ve detay verilmiş.

 Mikail Hoca Lys Geometri Konu Anlatımı

Geometri korkularınızla yüzleşmeniz adına izleyebileceğiniz bir diğer video Mikail Hoca’nın videosudur. Çünkü en kolay geometri sorularından en zor sorulara kadar her birini tek tek çözüp anlatıyor, aynı zamanda da konuların püf noktalarının altını çizerek geometri sorusu kaçırmanıza engel oluyor.

Behzat Rasuli Lys Geometri Konu Anlatımı

Videoları en çok izlenen matematik ve geometri hocası şüphesiz Behzat Hoca. Nitekim hakkını verdiği de ortada. Hem verdiği sorularla hem de kendi üzerinde durduğu soru örnekleriyle geometriyi ful yapmamanız için hiçbir sebep yok. Behzat Hoca konularda tek tek dikkat etmeniz gereken her şeyi özellikle vurguluyor. Bu çok önemli bir detay çünkü geometride kilit noktalar vardır ve o kilit noktalar bilinmediği takdirde sorunun çözümü imkânsızdır.

 Nejdet Hoca Lys Geometri Konu Anlatımı

Matematikte olduğu kadar geometride de iyi olan Nejdet Hoca’nın anlatımı geometri korkunuz varsa aşmanıza yardım edecektir. Çünkü gerçekten alanında parmakla gösterilen hocalardan biri. Size sunmuş olduğu fırsatları iyi değerlendirirseniz hem konu hem de soru konusunda hiçbir sıkıntınız kalmayacaktır. Nitekim tercih edilen hocalardan biri olmasını sağlayan da budur. Konulara da sorulara da en az öğrenci kadar hassas yaklaşarak hiçbir bilgiyi kıskanmadan tüm detayıyla öğrenciye veriyor.

Doğan Ulu Lys Geometri Konu Anlatımı

Geniş bir araştırma yaptığınızda geometriyi en iyi anlatan ve en çok teşekkür toplayan bir diğer hoca da Doğan Hoca’dır. Çünkü onun öğrencilere anlatım tarzı çok başarılı bulunmakta. Konuları bitirdikten sonra verdiği örnekler bir o kadar sisteme yakın ve geniş kapsamlı sorulardır. Burada önemli olan sizin hocayı dinledikten sonraki kanınızdır. Çünkü her öğretmen her öğrenciye hitap edemez. Eğer Doğan Hoca size hitap ediyorsa geometrinizde büyük bir ilerleme olacaktır.

Detay Hoca Lys Geometri Konu Anlatımı

Püf noktalarıyla geometriyi öğrenmek istiyorum diyebiliyorsanız Detay Hoca ile iyi bir başarı elde edebilirsiniz. Çünkü çok soru çözmeyi gerektiren geometri bir o kadar da konulara hâkim olmayı gerekli kılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Lys Geometri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM