izmir escort
LYS Fizik Konu Anlatımlı Kaynak Tavsiyeleri - Sinavhanem

LYS Fizik Konu Anlatımlı Kaynak Tavsiyeleri

LYS Fizik Konu Anlatımlı Kaynak Tavsiyeleri

Lys fizik konu anlatımlı kitap önerilerini istediğiniz doğrultusunda hazırladık. Özellikle Lys fizik için konu anlatımlı kitap kullanımına çok fazla yer verilmemekte ve daha çok ders anlatım videolarından yararlanılmakta. Ancak yine de konu anlatımlı kitap kullanmak isteyen öğrencilerin doğru kaynakları seçmesi önemli.

Okyanus Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımı

Kitap ele alındığında özel ders konseptli oluşu oldukça etkileyici. Konu anlatımının kısa tutuluşu göz yanıltıcı olmamalı hem başlangıç seviyesinde olanlar için hem de farklı konu başlıklarında eksikliklerini gidermek isteyenler için oldukça verimli bir kitap. Sınav için gerekli olan tüm bilgilere sahip ne fazlası ne de daha azı var. Püf noktaların özellikle vurgulanmış olması, sizin kaçırmaya meyilli olduğunuz tüm noktalara dikkat çekiyor. Her soru tipi bulunuyor. Kaliteli bir basım ve düzene sahip. Ağırlıklı olarak, yoruma dayalı sorular üzerinde durulmuş denilse de soruları her kademedeki öğrenci için iyi bir kitap. Bunun dışında 40 seansta kolay fizik de aynı yayının bir diğer seçeneği.

Final Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımlı

Son yılların tartışmasız en çok bahsi geçen kitaplarından olan bu yayının konu anlatımı öğrenciyi fizikte temelden alıp zirveye taşıyabilecek bir kitap. Her ne kadar Final yayınlarının uzun süredir eski basımlarına hasret duyulsa da tek başına konu anlatımıyla, uzman görüşlerin vurguladığı detayları benimsemesi istenilen sonucu vermekte. Büyük beklentiler içinde alınan konu anlatımlı kitapların çoğunun karşılayamadığı bir özellik varsa o da en zor konu dâhil öğrencinin anlayabileceği dille dersi anlatmaktır. Bu kitapta bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Soru seçenekleri sınav sistemine oldukça yakın olmakla birlikte zor ağırlıklı sorular olduğu söylenebilir.

Eksen Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımı

Fizik dersi için yapılması gereken en iyi seçim, seviyeye göre kitap seçmektir. Konuları anlamakta sıkıntı yaşanıyorsa ya da fiziği baştan sona bir kez gözden geçirmek istiyorsanız alınmaya değer bir kitap. Seviye durumunuza göre hafif gelme ihtimali de olabilir tabi ama soruları görülmeye değer bir yayın. Konu anlatımının arkasından verdiği testlerde ciddi ciddi zor denilebilecek en fazla dört soru bulunmakta. Ancak fizikle başı dertte olanlar için alınması mümkündür.

Apotemi Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımı

Apotemi yayınları konu bazında çıkardığı anlatım kitaplarıyla en detaycı en iyisini isteyen öğrencilere hitap ediyor. Fizikte birkaç adım önde olmayı hatta dereceyi hedefleyen her öğrencinin elinde olması gereken bir kitap. Şimdilik dalgalar, optik, elektrik ve manyetizma üzerine çıkarılan kitaplar bu konularla başı dertte olan her öğrenciyi kurtarıcı rolü oynayacaktır. Kitabın belki de elle tutulur tek dezavantajı, fizikte ya da basılan kitabın konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayan, temeli zayıf öğrencilere ağır gelmesidir. Bunun dışında iyi bir temel varsa bu kitap süreçle başa çıkmanızı destekleyecektir.

Zafer Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımlı

İki ayrı şeklinde satışta olan yayın fizik 1.kitap ve 2.kitap adı altında basıldı. İlk kitap 15, ikinci kitap 12 bölümden oluşmakta. Her iki kitapta da bine yakın soru sayısının olması soru konusunda cömert davranıldığının kanıtı. Konu anlatımı bakımından oldukça yeterli olan kitap sadece kendi başına sınavda iyi bir sonuç almanızı sağlayabilir.

Formül Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımlı

Birçok ders için düşünüldüğünde bu yayın, ikinci hatta üçüncü sırada yerini alan destekleyici bir kitaptır. Ancak her ne kadar bu tarz bir bakış açısına maruz kalsa da fizikten hiçbir şey anlamadığını iddia eden öğrencilere iyi gelen bir yanı var ki o da konu anlatımını indirgeyebildiği en basit seviyeye indirmiş. Bu durum fizikte zor arayan öğrenciler için tercih edilmemesine neden olsa da farklı soru tarzlarına yer veren bir kitaptır.

Dahi Adam Yayınları LYS Fizik Konu Anlatımlı

Konu anlatımında iki ayrı fasikül şeklinde satışa sunulan kitap, öğrenciler tarafından pek bilinmemekte. Basit sorular içermesi nedeniyle eleştiri alması da bir diğer negatif yorumdur. Kolay soru çözmeyi seven öğrenciler için gözden geçirilmeye değer bir kitap.

Kültür Yayıncılık Best Basamak LYS Fizik Konu Anlatımlı

Kültür yayıncılık tarafından çıkarılan fizik konu anlatımı, oldukça dikkat çeken dış cephesine rağmen tercih edilmeyenler listesinde bulunmaktadır. Piyasada adını duyuran birçok kitapla baş edebilecek kaliteye sahip anlatımı ve destekleyici örnekleriyle bakılmaya değer.

Sosyal Medyada Paylaşın:

2 yorum

  1. Merhaba öncelikle bu güzel yazı için çok teşekkürler sizden rica etsem final yayınının bir resmini gonderir mısınız?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM