izmir escort
En İyi Ygs Biyoloji Soru Bankaları Kolay Orta Zor Seviye Öneriler

Ygs Biyoloji Soru Bankası Önerileri

Ygs Biyoloji Soru Bankası Önerileri

Ygs biyoloji soru bankası önerileri, ygs biyoloji dersinde başarıya ulaşmanızı sağlayacak doğru kaynak önerilerinden oluşan bir listedir. Siz de yorum kısmından düşüncelerinizi paylaşıp, sorularınızı sorabilirsiniz.

Fem İlk adım Biyoloji Soru Bankası

Femin ilk seviye kitapları eksiği gerçekten çok fazla olan ama test çözerek öğrenen insanlar için hazırlanmıştır. İyi bir başlangıç kitabı olan bu kitap orta seviyedeki insanların bakmaması gereken bir kitaptır. Çünkü en temel düzeyde sorular içermektedir.

Fem Biyoloji Soru Bankası

Konu çalıştıktan sonra ilk kitap için uygun olan bu soru bankası, kolay sorularla başlayıp biraz kendinize güvenmenizi sağladıktan sonra zorlaşmaya başlar. Piyasadaki diğer soru bankalarından ayrılan yanı kaliteli sorular bulunması. Kitabı bitirdiğinizde eksik yanlarınızın farkında ve bildiğiniz şeyleri pekiştirmiş olacaksınız.

Palme Ygs Lys Soru Bankası

Palme yayınları biyolojinin ezber bir ders olduğu yargısını tümüyle kırarak bir kitap hazırlamıştır. A ve B diye iki kitaba ayrılan soru bankasında her konudan en az dörder beşer test bulunmaktadır. Kimi konularda sekiz dokuzu da bulmaktadır test sayısı. Konu çalıştıktan sonra test çözmek için ilk sırada tercih etmek hayal kırıklığına yol açabileceği için dikkatli olunmalıdır. Testlerin yanlarında verilen küçük küçük konu özetleri de çözerken çok işinize yarayacaktır. Ben biyolojide iddialı bir şeyler yapmak istiyorum diyen her öğrenciye önerilebilecek bir kitaptır.

Fen Bilimleri Biyoloji Soru Bankası

Kimi kolay sorulara yer verse de genel olarak biyoloji seviyesi biraz daha üst öğrenciler için tavsiye edilmektedir. Çok güzel kalıplarda sorular bulunduran bu kitapta soru sayısı bakımından hiçbir sıkıntı çekmezsiniz çünkü her konudan en az altışar test bulundurmaktadır. Çözerken düşündüren bu kitap biyolojisine güvenen insanların mutlaka çözmesi gereken bir kitaptır.

Final Ygs Lys Biyoloji Soru Bankası

Oldukça kalın olan bu kitap yorum katılan sorulardan ziyade direk bilgi isteyen bir kitaptır. Konu çalışıp bu kitabı çözmek eksiklerinizin hemen hatta fazlasıyla ortaya çıkmasına neden olur. Hatta kimi sorular fazla kasıntı gelebilir ancak güzel soruları vardır. Her testi yirmi soru civarıdır ve her konudan en az üçer dörder test bulundurmaktadır. Biyolojide ne kadar çok test çözerseniz o kadar yararınızadır. Orta seviye bir öğrenci için önerilen bir kitaptır.

Karekök Ygs Biyoloji Soru Bankası

Başlangıç için uygun olmayan bu kitap genelde orta seviyede sorular içermektedir. İlerleyen testlerde illa ki zorlaşır ama ben çok zor sorular arıyorum diyen bir öğrencinin istediklerini karşılamaz. Karekök soruları bakımından güvenilir, içiniz rahat ede ede çözebileceğiniz bir kitaptır.

Diğer derslere ait kaynak önerileri için inceleyebilirsiniz. https://sinavhanem.com/category/kitap-onerileri/

Sosyal Medyada Paylaşın:

8 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM