izmir escort
TYT Geometri Kaynak Önerileri 2021 - Sinavhanem

TYT Geometri Kaynak Önerileri 2021

TYT Geometri Kaynak Önerileri 2021

TYT geometri kaynak önerileri, sınava girecek olan öğrenciler için önemli önerilerdir. Bunun temel nedeni daha önce denenmiş ve birçok kişi tarafından başarılı sonuçlar alınmış kitapların, sizin de işinize yaramasıdır. Doğru kitapla çalışmak, kısa sürede başarıyı getirecektir.

TYT Geometri Konu Anlatımlı Kaynak Önerileri

TYT’ye girecek olan öğrenciler TYT geometri kaynak önerileri listesini ciddi şekilde incelemelidir. Seviyenize uygun olan konu anlatımlı kitaplardan başlayarak hazırlık sürecine adapte olmanız gerekmektedir.

Geometride soru çözmek oldukça önemlidir ancak konuyu bilmedikten sonra soruları çözmek imkânsızdır. Bu nedenle kaynak önerileri listesinden konu anlatımlı kitaplara öncelik verilmelidir.

Karekök Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

Geometri alanında doğru kitabı tercih etmek oldukça önemlidir. Konular çok uzun olmamakla birlikte her konunun püf noktaları bulunmaktadır. TYT geometri kaynak önerileri listesinde yer alan Karekök Yayınları, bu açıdan başarılı bir kitaptır. Tüm püf noktaları bu yayından öğrenebilirsiniz.

Okyanus Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

TYT geometri kaynak önerileri arasında yerini alan bir başka kaynak Okyanus Yayınları, geometri konu anlatımlısıdır. Geometriyi bilinmesi gerektiği gibi anlatan kaynakta, öğrenciyi meşgul edecek lüzumsuz bilgi bulunmamaktadır. Özellikle formül konusunda lazım olmayan hiçbir şey verilmemiştir. Bu açıdan sınava odaklı, nokta atışı anlatım mevcuttur.

Özdebir Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

Geometri alanında konu anlatımı sade, yalın olan kaynak kitap aradığınızda Özdebir Yayınları’nı tercih edebilirsiniz. Yayının çıkardığı konu anlatımlı kitap tüm geometri konularını basit bir şekilde bir araya getirmiştir. Basitleştirilmiş geometri için aranan TYT kaynak kitap olabilir.

FDD Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

FDD Yayınları tarafından piyasaya sürülen TYT geometri konu anlatımlı kitap çok köklü bir kitaptır. Uzun süredir piyasadaki varlığını koruyan FDD, geometri alanında bu sürenin hakkını vermiş, tüm geometriyi toparlamıştır. Bilinmesi gerekenin düzenli ve doğru şekilde aktarıldığı TYT kaynak kitaplardan bir tanesidir.

İpus Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

Geometri çok soru çözülmesi gereken bir derstir. Bunun yanında soruların gidiş yollarını, kilit noktalarını konu anlatımlı kaynaklar belirlemektedir. Bu nedenle kilit noktaları bulunduran, çok detaya girmeyen TYT kitabı ararsanız İpus Yayınları yardımcı olacaktır.

Limit Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

Limit Yayınları, zor olanı tercih eden öğrenciler için ideal bir yayındır. Geometriyi zor kolay demeden tüm kurallarıyla bilmek isteyen öğrenciler Limit Yayınları’ndan çalışabilir. Her detayın yer aldığı kitapta aynı zamanda ciddi manada zor olan örnek sorular bulabilmek de mümkündür.

Fix Yayınları TYT Geometri Konu Anlatımlı

Fix Yayınları, geometri konu anlatımlı kitaplar içerisinde en çok tercih edilenlerden biridir. Bunun temel nedeni zor olan konuları basit şekilde ele almış olmasıdır. Konu özetlerini olabildiğince kısa tutmuş olan kaynak aynı zamanda örnek soruları da basit düzeyde sormaktadır.

TYT Geometri Soru Bankası Kaynak Önerileri

TYT sürecinde konu anlatımı sorununu çözdükten sonra soru bankası araştırmaya başlanmalıdır. Özellikle geometri gibi soru çözmeye dayalı olan dersler ne kadar çok soru çözülürse o kadar gelişmektedir. Bu açıdan geometri soru bankalarının özenle seçilmesi oldukça önemlidir. TYT kitapları, istediğiniz düzeye gelmeniz için belirleyici olabilmektedir.

Üç Dört Beş Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Geometri gün içerisinde en az 20 soru çözülmesi gereken asla unutulmaması gereken detaylara sahip bir derstir. Bu nedenle sınav sürecinde en az 3-4 adet soru bankasının bitirilmesi gerekmektedir.

Tercih edebileceğiniz kitaplardan biri de Üç Dört Beş Yayınları olabilir. Çoğu kolay olan sorularla pratik yapma şansınız bulunacaktır.

Karekök Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Geometri dersinden 1-2 kitap bitirdikten sonra Karekök Yayınları’nın soru bankasını bitirebilirsiniz. Birçok soru bankasına nazaran daha zor olan yayın, zor soruları görebilmeniz açısından fayda sağlayacaktır.

Final Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Final Yayınları, geometri soruları örnek alınabilecek kapsamlı bir kaynaktır. Birçok soru yakalaması ve sisteme yakınlığı nedeniyle öğrencilerin elinin altında olması gereken kaynaklardan bir tanesidir.

Derece Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Geometri testlerinin çok zor olmasını istemeyen öğrenciler için Derece Yayınları, ideal bir kaynaktır. Bir testin içerisinde çoğu kolay ve orta düzeyde soru olmakla beraber birkaç adet zor soru da bulunmaktadır. Dolayısıyla bitirildiğinde kolay soru türlerinin çoğu öğrenilmiş olunacaktır.

Sonuç Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Sonuç Yayınları, geometri dersi zayıf olan öğrenciler için çok uygundur. Soru türlerini çok basit ve yalın bir dille anlatan kaynak, soru türlerini tanımanıza yardımcı olmaktadır. Her testte birkaç zor soruyla seviyenizi yavaş yavaş yükseltmenize yardımı olacaktır.

Açı Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Geometri dersi için çok soru bulunduran zor ve kolay soruyu bir arada sunan kaynaklardan biri de Açı Yayınları’dır. Açı Yayınları içerisinde yer alan hemen her soru, sınav sistemine çok yakındır. Üstelik müfredat dışından soru bulmak mümkün değildir.

Esen Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Esen Yayınları, geometri soru bankası olarak aranan özelliklere sahip bir kaynaktır. Çok soru bulunduran, zor ve kolayı aynı testte dengeli sunan ve öğrenciyi yormayan bir özelliği vardır. Bu açıdan bitirilmesi muhakkak geometri donanımınızı arttıracaktır.

Limit Yayınları TYT Geometri Soru Bankası

Geometride bir noktaya gelmiş ve TYT’de soru kaçırmak istemeyen öğrenciler Limit Yayınları, geometri soru bankasını bitirmelidir. Biraz zorlayıcı olsa da yayınının düzenli olarak çözülmesi, zor soru barajını aşmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

  1. Geometri konu anlatımı önerim Behzat Rasuli. Hoca 10 numara anlatıyor ve hiç bilmeyenin bile anlamaması mümkün değil.
    Bir de derece yayınları TYT geometri soru bankası nasıldır?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM