izmir escort
Lys Edebiyat için Konu Anlatım Videoları - Sinavhanem

Lys Edebiyat için Konu Anlatım Videoları

Lys Edebiyat için Konu Anlatım Videoları

Lys edebiyata çalışmak için video anlatımlarından sıklıkla yararlanılmakta. Her öğrenci için en iyi konu anlatımlı video farklı olsa da, genel değerlendirmelerden yola çıkarak sizin için bir liste hazırladık.

Yazar- eser eşleştirmeleri nasıl ezberlenir yazımıza göz atmak için; tıklayın

Harun Ardıç Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Lys edebiyat için videolu konu anlatım istendiğinde şüphesiz akla gelen ilk isim Harun Hoca’dır. Her konu üzerine yaptığı detaylı anlatımları nedeniyle videoların uzunluğu sizi endişelendirmesin. Çünkü çok başarılı ve bir o kadar da güzel anlatmış. Edebiyat dersinin elbette yazarak çalışılması gerekir.  Bu nedenle siz de Harun Hoca anlatırken not tutarak ilerlerseniz bir daha dönmek zorunda kalmaz yalnızca notlarınızı okuyarak sınava hazırlanabilirsiniz.

Fulya Hoca Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Konu anlatımlı videoları araştırırken özellikle edebiyat için bakındığınızda öğretmenin donanımına dikkat etmelisiniz. Çünkü sözel dersleri anlatan hocaların bileni ile bilmeyeni arasında oldukça fark vardır. Bu noktada yararlanacağınızdan asla şüphe etmeyeceğiniz muhakkak faydasını göreceğiniz bir diğer hoca da Funda Hocadır. Hem anlatışı hem de görsel zekânıza yönelik tarzıyla aklınıza kazıyarak edebiyata daha kaliteli hazırlanmanızı sağlayacaktır.

Tonguç Akademi Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Edebiyat ezberlerken eğlenmek hafızanıza daha rahat yerleştirmenizi sağlar. Bu nedenle Tonguç Akademinin size çok faydası olacaktır. Konular üzerinden öncelikle sizin geçmeniz şartıyla ezber noktasına gelindiğinde bu kanal aracılığıyla ezber kuvvetlendirmesi yapabilir. Böylece hem güzel vakit geçirmiş hem de ezberinizi taze tutmuş olursunuz. Nitekim Tonguç Akademi aracılığıyla edebiyatı sevmiş ve bir o kadar da olumlu dönüt almış pek çok öğrenci de bulunmakta.

İlgili İçerik: Lys Edebiyat Dersinde Nasıl Başarılı Olunur?

Hocalara Geldik Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Lys bazında düşünüldüğünde Hocalara Geldik ile edebiyat hiç de korkutucu bir hal almayacaktır. Ezberleme teknikleri ve konuları yüzeysel çerçeveleriyle aktaracak, konu konu hâkim olmanızı sağlayacaklardır. Kendiniz yazarak çalışıp konuları bitirdikten sonra muhakkak videolu anlatımlarla pekiştirin. İyi olduğunuzu ve birçok konuyu tamamladığınızı düşünüyorsanız bu kanalı kullanarak ezberinizi güçlendirebilirsiniz. Hocalara Geldik kanalının bu denli tutulmasının bir diğer nedeni de elbette esprili bir tarzda anlatıma yer vermeleridir. Edebiyatı uyku getirici işkence hâlinde anlatmış olmamaları sizler için büyük şans.

Nur Srkya Lys Edebiyat Konu Anlatım

Edebiyat ezberi yapmanın oldukça fazla yolu vardır. Bu yollardan hangisini seçeceğinize siz karar vermelisiniz. Ve bu karar verme aşamasında zekâ yönünüzü de bilmelisiniz.  Yalnızca okuyarak ezberleyen öğrenciler olduğu gibi film, dizi, müzik ya da karikatür aracılığıyla daha iyi ezberleyen öğrenciler de vardır. Bu noktada eğer görsel zekânızı kullanıp ezber yeteneğinizi bununla beslemek isterseniz Nur Hoca size muhakkak faydalı olacaktır. Çünkü hafıza teknikleriyle edebiyat ezberi öğretme konusunda en iyiler arasında yerini almış durumda.

Ayan Eğitim Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Öğretmenlerin gözüyle ders anlatma sistemine sahip bu kanal edebiyatta gerçekten iyi olan seçenekler arasında. Konu anlatımından ziyade çözülen örnekler ve vurgulanan püf noktalar asla es geçilmemeli.

Önder Hoca Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Öğrencilerin daha çok terleten ikililer başlıklı videolarıyla tanıdığı edebiyatta öğrencileri en çok bunaltan başlıkları çelişkileriyle beraber sunan Önder Hoca edebiyat çalışma konusunda en büyük yardımcılardandır. Nitekim öğrenciler için önemli olan daha çok karıştırmadan ezberleme ya da çelişkili olan başlıkları akılda tutmaktır. Bu noktada Önder Hoca’nın çok faydası olacaktır.

İmpala Lys Edebiyat Konu Anlatımı

Öğrenciler tarafından en ilginç ve bir o kadar da tercih edilen ezberleme teknikleri arasında kabul edilen müzikle ezber tekniği İmpala tarafından yapılmış. Elbette konu anlatımlı ve saatlerce süren bir video değil ancak konu çalışmanızda faydası olacak ve ezberinizi kuvvetlendirecek bir teknik kullanmışlar.  Ezber yapmaktan yorulduğunuzda ya da hem dinlenip hem çalışmak istediğinizde başvurabileceğiniz bir seçenek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM