izmir escort
9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Esen Yayınları 9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı

9.sınıfa başlarken fen bilimleri dersleri için adımların sağlıklı atılması gerekir. Kaliteli yayınlardan konu anlatımları çalışılırsa sağlam temel atılmış olur. Birkaç yıl sonra ygs hazırlığı açısından da sıkıntı kalmaz. Esen yayınları, bu konuda en iyiler arasında sayılabilir çünkü gerek konu anlatımı olsun gerekse konuların arkasından verilen örnek sorular olsun oldukça kapsamlı bir şekilde hazırlanmış.

Birey Yayınları 9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı

Birey yayınları konu anlatımı kimya dersinin tüm bilinmesi gereken kısmı içeren ideal bir konu anlatımlı kitap olmuş. Ara sınıfları ygs temeli için hazırlama anlamında sınav sistemine oldukça uygun örnekler ve kavrama testleri verilmiş. Bu nedenle konu anlatımlı kimya kitabı almak istediğinizde elinizin altında olması fayda sağlayacaktır.

Palme Yayıncılık 9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı

Palme yayını konu anlatımı kalitesi ve konu anlatım teknikleriyle en iyilerden biri. Kimya dersi için konu anlatımlı kitap alırken gereksiz detayda boğulmayan, her konuda soru örneği vermiş olan bir konu anlatımlı seçmekte yarar var. Palme yayınının konu anlatımlısı da bu tarz bir kitap. Daha çok sınav sistemine yakın örnekler bulunduran ve okul müfredatına paralel anlatımlar barındıran bir kitaptır.

Esen Yayınları 9. Sınıf Kimya Konu Anlatımlı

Esen yayınlarının bu kitabı daha çok soru bankası formatında hazırlanmış bir kitap. Ancak sorularıyla birlikte konu anlatımı da oldukça kaliteli düzenlenmiş. Konular özet halinde hatırlatılmış ve soru kısmına geçilmiş. Kolay sorular olduğu gibi zor sorular da sorulmuş. Başlangıç seviyesi için pek uygun bir kitap değil ancak konularınız bittikten sonra hem hatırlamak hem de soru çözmek için alınabilir.

9. Sınıf Kimya Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları 9. Sınıf Kimya Soru Bankası

Esen yayınlarının hemen her ders için çıkardığı üç renk soru bankası kimya için de oldukça iyi. Birçok öğrenci çok zor görünebilir ancak konularını bitirip kavrama testlerini çözen her öğrenci için oldukça ideal kitaptır. Kolaydan zora doğru giden sorular da sizin kimya dersi için görebileceğiniz her soru türünü içermekte.

Eksen Yayınları 9. Sınıf Kimya Soru Bankası

Kimyada düzeyiniz ne olursa olsun, Eksen yayınlarının soru bankası çözebileceğiniz bir kitap. Özellikle okula yardımcı ve okul sınavlarına hazırlık aşamanızda sizler için oldukça verimli olacaktır. Sınav sisteminden daha çok okul derslerine yönelik bir kitap olduğu söylenebilir.

Yayın Denizi Yayınları 9. Sınıf Kimya Soru Bankası

Kimya dersi soru bankalarının sayısı oldukça az bu nedenle çözülebildiği kadar çok çözülmesinde yarar var. Çözerken dikkat etmeniz gereken soruların size zaman kaybettirmemesidir. Gereksiz sorulardan ziyade daha çok müfredat dâhilinde olan sorular bulunmalı. Yayın Denizi kitabının da soruları oldukça başarılı hazırlanmış. Çözdüğünüzde vakit kaybından çok fayda sağladığını göreceksiniz.

Zafer Yayınları 9. Sınıf Kimya Soru Bankası

Zafer yayınlarının soruları hangi lise öğrencisi olursa olsun hitap eden sorulardır. Testler içerisinde soru dağılımları oldukça başarılı yapılmış her testte muhakkak kolay ve zor sorular bulunmakta, çoğunluk ise konuyu anlayabilen ve tekrar etmiş orta düzey öğrencilerin çözebileceği sorulardan oluşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM