izmir escort
2018 YKS Kitap Önerileri - Sinavhanem

2018 YKS Kitap Önerileri

2018 YKS Kitap Önerileri

2018 YKS ve TYT kitap tavsiyeleri üzerine hazırlamış olduğumuz bu içerik YKS’ye hangi kitaplardan çalışmalıyım diyen öğrencilere cevap niteliğinde olacak.

Ygs-Lys sisteminin bir anda değişmesi ile beraber neredeyse tüm yayın evlerinin bu sisteme hazırlıksız yakalandığını söyleyebiliriz. Bu nedenle de kitapların önemli bir kısmı Ygs-Lys yayınlarının düzenlenmesi ile ortaya çıkıyor.

TYT-YKS İçin YGS-LYS Kitapları Kullanılabilir Mi?

Eğer henüz sistemin değişeceği belli olmadan önce Ygs-Lys sistemine uygun kitaplar aldıysanız bu kitapları kullanabilirsiniz. Konularda değişiklik olmadığı ve yine milli eğitim müfredatındaki konulardan sorumlu olduğunuzdan dolayı eski kitaplarınızı kullanmanızda herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. Yks kitaplarında da konu anlatımları ve soruların büyük bölümü aynı tutularak sadece kitabın ismi ve düzenlemesi değişiyor.

Ygs ve Lys sisteminin kitaplarını kullandığınız yayınların, yeni versiyonlarını almanız sizin için tekrar olacağından mümkün oldukça farklı yayınlardan yararlanmanızda fayda var.

Tyt, Ygs ile benzer bir sınavken YKS, Lys’ye eşdeğer bir sınav olacak. Siz de Tyt için Ygs kaynaklarını, Yks için Lys kaynaklarını kullanabilirsiniz. Kaynak önerileri ile ilgili detaylı bilgiler için kitap önerileri bölümümüzü inceleyebilirsiniz. Bu bölümde, konu anlatım kitapları, videolar, soru bankaları ve denemelerle ilgili tavsiyelere yer verdik.

YKS için kullanabileceğiniz kitap önerilerini aşağıda sıraladık ve bu kaynaklar Ygs-Lys kitaplarından oluşuyor. Yeni sistem için çıkarılan kaynakları inceleyerek yeni listeler de hazırlayacağız.

2018 YKS Kitap Önerileri

2018 YKS Türkçe Kitap Tavsiyeleri

Türkçe konu anlatım ve soru bankası önerileri için aşağıdaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca eğer zaman sorununuz yoksa Türkçe için mutlaka bir paragraf soru bankası çözmenizi öneririz. Bu alandaki en iyi kitapların başında da Palme paragraf soru bankası geliyor.

2018 YKS Matematik Kitap Tavsiyeleri

YKS matematik konuları, Lys matematik konuları ile hemen hemen aynı. Tarzı da benzer olduğundan Lys matematik soru bankaları ve konu anlatımlı kitapları kullanabilirsiniz.

LYS Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Lys Matematik Temel Orta ve Zor Seviye Soru Bankası Önerileri

2018 YKS Fizik Kitap Tavsiyeleri

LYS Fizik Konu Anlatımlı Kaynak Tavsiyeleri

Lys Fizik Soru Bankası Tavsiyeleri – En İyi Lys Fizik Kaynakları

2018 YKS Kimya Kitap Tavsiyeleri

LYS Kimya Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Lys Kimya Soru Bankası Önerileri Kolay, Orta ve Zor Seviye İçin

2018 YKS Biyoloji Kitap Tavsiyeleri

LYS Biyoloji Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Lys Biyoloji Soru Bankası Önerileri

2018 YKS Geometri Kitap Tavsiyeleri

Lys Geometri İçin En Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Lys Geometri Soru Bankası Önerileri Basit, Orta ve Zor Seviye

2018 YKS Tarih Kitap Tavsiyeleri

LYS Tarih Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Lys Tarih Soru Bankası Önerileri

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM