izmir escort
10. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

10. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

10. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

10. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Birey Yayınları 10. Sınıf Geometri Konu Anlatımı

Geometri için tavsiye edilen konu anlatımlı kitapların başında elbette Birey yayınları gelir. Çünkü Birey yayınları, özellikle sayısal derslerde kendini ispatlamış bir yayındır. Bu nedenle konuları kilit noktalarıyla veren bir kitap ararsanız Birey yayınlarının geometri konu anlatımlısını alabilirsiniz.

Maltepe Yayınları 10. Sınıf Geometri Konu Anlatımı

Ara sınıfta olmanın en büyük avantajı, konuları erken bitirme fırsatı yakalanmasıdır. Bu nedenle bu dönemi özellikle 10 ve 11.sınıfları iyi değerlendirir ve tüm konuların üstesinden gelebilirseniz ygs ve lys sizin için oldukça kolaylaşacaktır. Bu aşamada size yardımcı olacak kitapları seçerken özellikle saçma ve sisteme aykırı sorular barındıran soru bankalarından ve konu anlatımlı kitaplardan uzak durmalısınız. Çünkü soru bankaları çok soru sorabilmek adına bu hatayı sıkça yaparlar. Bu noktada tavsiyeye değer kitap, Maltepe yayınları olabilir. Mükemmel olmasa da mükemmele yakın bir kitaptır.

Zafer Yayınları 10. Sınıf Geometri Konu Anlatımı

Zafer yayınlarının ara sınıflar için hazırladığı konu anlatımlı kitaplar birçok ders öğretmeni tarafından tercih ediliyor çünkü müfredata oldukça hâkim bir kitaptır. Hem sınıfta çözülen sorulara benzer sorular içerir hem de ygs ve lys için örnek olabilecek sorular içerir. Bu nedenle 10.sınıfta konu anlatımlı geometri kitabı almak isterseniz Zafer yayınları ideal bir kitaptır.

Karekök Yayınları 10. Sınıf Geometri Konu Anlatımı

Zor bir ders olarak görülen ve sorularının çözülemediğinden dert yanılan bu branşı, aslında Karekök kitabıyla aşabilirsiniz. Özellikle zor soruları ve çözümlerini verdiği örnek sorular çok başarılı. Geometri, konudan çok soru çözümü gerektiren bir derstir. Ancak dönüm noktaları da bilinmelidir. Size hem önemli hususları kavratan hem de soru tarzlarını tanıtan bir kitaptır.

10. Sınıf Geometri Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları 10. Sınıf Geometri Soru Bankası

Esen yayınlarının üç renk soru bankasıyla beraber konu özetli soru bankası da bulunmakta. Orta düzey bir öğrenciyseniz ve bu noktadan ilerlemeyi düşünürseniz konu özetli soru bankası daha mantıklı olacaktır. Çünkü üç renk, biraz daha zor bir kitap. Her ne kadar üç aşamalı olsa da orta kademeden sonra işler zorlaşıyor. Bunu aşabilmek adına önce soru tarzlarını görüp sonra o soru tarzına uygun teknikler geliştirebilmekte yarar var.

 Birey Yayınları 10. Sınıf Geometri Soru Bankası

Bir dersin hem konu anlatımlısını hem de soru bankasını alacaksanız ikisini de öncelikle aynı yayından almanızda yarar var. Tabi bu yayınların kaliteli olması temel koşul. Bununla birlikte sizin için hem konu imkânı sağlayan hem de soru tarzlarını tanıtan Birey yayınları başarılı olduğu için tavsiye edilebilir.

Karekök Yayınları 10. Sınıf Geometri Soru Bankası

Kaliteli soru ile tanışmak isteyen her öğrenci baştan sonra bir kez Karekök yayınlarının soru bankasını bitirmelidir. Bu bitirmenin arkasından başlangıç noktasından oldukça ilerde olduğunuzu fark edeceksiniz.

Final Yayınları 10. Sınıf Geometri Soru Bankası

Bir testin içinde hem kolay hem orta hem de zor sorunun bulunduğu ve bir o kadar da kaliteli hazırlanmış olan bu kitabın okul sınavlarında da daha sonra gireceğiniz ygs ve lys aşamasında da size faydası olacaktır. Bu nedenle alıp henüz 10.sınıftayken bir kez bitirmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM