izmir escort
9. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

9. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Birey Yayınları 9.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Tüm 9.sınıfın edebiyat konularını içinde barındıran ve okula yardımcı olarak da kullanabileceğiniz ideal kitaplardan biridir. Ders takibini kolaylaştıran aynı zamanda konu kavrama testleri ve pekiştirme testleriyle de tercih edilen bir kitaptır. Bu açıdan edebiyata alışma evresinde faydası dokunabilir.

 Esen Yayınları 9.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Birçok öğretmenin konu anlatımı için tercih ettiği kitaplardan birisi de Esen yayınlarının konu anlatımıdır. Edebiyatta her kitap aynı bilgilere sahip olamıyor. Bu nedenle hemen her kaynağa ulaşabilmekte yarar var. Tek bir seçeneğiniz varsa çoğuna göre daha kapsamlı olduğu için Esen yayınlarını inceleyip alabilirsiniz. Muhakkak faydası olacaktır.

Palme Yayıncılık 9.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Hem okula hazırlık için hem de lys sınavına girecek öğrenciler için sağlıklı kaynaklardan biri olacaktır. Edebiyat kitapları içerik olarak genellikle Türkçe konularına da yer verirler. Bu kitap size hem okul için hem de ygs için yardımcı olacaktır. Bununla beraber özellikle konu anlatımlı kitapları sınıf bazında almakta yarar var. Çünkü sınıf bazında alınan konu anlatımlı kitaplar çok daha detaya yer vermekte. Lys detayları içeren bir sınav olduğu için henüz 9.sınıftan sınav temelinizi atmış olursunuz.

Gezegen Yayıncılık 9.Sınıf Edebiyat Konu Anlatımlı

Kitabın ismi pek duyulmamış olsa da konu anlatımlı edebiyat kitaplarının her birisinin içeriğinde diğerlerinde bulunmayan bilgiler bulunmakta. Bu nedenle kitabın tanınmışlığı ya da herkes tarafından alınmışlığından ziyade müfredata uygunluğu ve kalitesi önemlidir. Bu açıdan bakıldığında bu kitap da alınmaya değer bir kitaptır.

9. Sınıf Edebiyat Soru Bankası Önerileri

Evrensel İletişim Yayınları 9.Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Öğrencilere ders bazında ve ara sınıflarda son dönemlerde en sık tavsiye edilen soru bankalarından biri de Evrensel İletişim yayınları oldu. Çünkü soru kalitesi ve soru tarzı birçok kitaba nazaran çok daha kaliteli. Bu sebeple siz de almak isterseniz, okulda konular bitirildiği gibi sorularını çözer konu pekiştirimini yapmış olursunuz.

Uğur Yayınları 9.Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Uğur yayınlarının çıkarmış olduğu konu konu fasiküllerden oluşan bu soru bankası 9.sınıf için oldukça mükemmel. Çünkü her konudan soru bulmak özellikle edebiyat için çok büyük sıkıntı oluşturuyor. Bu fasiküllerle o durum biraz daha aşılmış gibi görünüyor. Konuları kavratmaya yönelik olan bu yayın soruları ve konulara özgü detaylarıyla kavramayı sağlıyor.

Palme Yayıncılık 9.Sınıf Edebiyat Soru Bankası

9.sınıf için konuların detayına yönelik soru içeriğine sahip bu yayın, en sık tercih edilen yayındır. Nedeni ise okul sınavlarının zorluğuna da sınav sisteminin zorluğuna da yakın içerikte sorulara sahip olmasıdır. Özellikle edebiyat bilgi seviyesi yüksek öğrenciler tarafından tercih edilen kitabın tamamının bitirilmesi durumunda kesinlikle edebiyat sorunu diye bir şey söz konusu olmayacaktır.

Eksen Yayıncılık 9.Sınıf Edebiyat Soru Bankası

Kolay ve çok soru çözmek isteyen her öğrencinin tercih edebileceği yayınlardan biri de Eksen yayınlarıdır. Edebiyat branşı içinde okula en yakın kaynaklardan biri olmakla beraber sınav sistemine soru tarzına oldukça uzaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Edebiyatı hiç sevmiyorum ve öğretmenimiz çok zor sorular soruyor. Seneye sayısal seçeceğim ve ona rağmen bir sürü edebiyat dersi göreceğiz. Üstelik notlar üniversiteye giriş için de etkili olacak. Bence tam bir haksızlık ama yapacak birşey yok. Bu sene Esen’den çalışıyorum ve memnunum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM