izmir escort
9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Palme Yayıncılık 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Okula yardımcı kaynak olarak çıkarılmış olan bu kitap, sizi hem okul derslerinde hem de ev çalışmalarınızda ikna edecek kadar kaliteli olmuş. Konu anlatımı oldukça başarılı bir tarzda anlatılmış ve örnek soruları da sınav sistemine çok uygun. Özellikle ygs formatı daha çok yorum niteliğinde olduğu için Palme’nin konu anlatımlısı da yorum endeksli örnekler üzerinde yoğunlaşmış.

Kampüs Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Hem konu anlatımlı kitap hem de soru bankası olarak çıkan kitap 9.sınıf düzeyi için oldukça yeterli. Konulara göz attıktan sonra testlere yönelebilir hatırlama gereksinimi duyduğunuzda bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Evrensel İletişim Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Piyasada yeni tanınan ancak şans vermeye değer bir konu anlatımlı kitap. Konuları saçma bilgilerle doldurmak yerine bilinmesi gerektiği uzunlukta tutmuş. Bu coğrafya dersi için hazırlanmış olan birçok kitabın ortak sorunudur. Evrensel İletişim yayınlarını iyi bir konu anlatımlı olarak tercih edebilirsiniz.

Arkadaş Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Konu Anlatımlı

Aynı şekilde piyasa yeni yeni ismi duyulan kitaplardan biri de Arkadaş yayınlarının coğrafyasıdır. Coğrafya dersi için konu anlatımlı kitap seçmek çok kolay olmuyor çünkü hem okula hem sınav sistemine yakın aynı zamanda gereksizliklerden arındırılmış kitap sayısı oldukça az. 9.sınıf coğrafyası için bu kitap idealdir.

9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Esen yayınlarının coğrafya dersi için tercih edebileceğiniz iki soru bankası var bunlardan biri hem konu özetli hem soru bankası olan kitap, diğeri de üç renk kitabı. Tavsiye edilen önce konu anlatımından çalışmak sonra konu özetli soru bankasını bitirmek en son da üç renk üzerinde durmaktır. Çünkü hemen üç renk kitabını almak konu eksiğiniz varsa hüsran doğurabilir. Bu sebepten basitten zora adım atmakta yarar var.

Birey Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Birey yayınları her branşta olduğu üzere coğrafyada da oldukça başarılı bir kitap çıkarmış. Kitap için söylenecek ilk şey konularınızı bitirmeden yaklaşmayınız olacaktır. Çünkü konu eksiklikleriniz sizi soruları çözerken yanlışa yönlendirir. Nitekim Birey yayınlarının kitapları oldukça zor sorulara da yer vermektedir.

 Karekök Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Karekök yayınları her derste adından bahsettiren yayınlardan biri oldu. Başarılı ve bir hayli de kaliteli sorulara yer verdiği coğrafya soru bankasından siz de muhakkak edinmelisiniz. Çünkü coğrafyada görüp göreceğiniz birkaç tane zor denilen soru bankası var ve ne yazık ki okulda da ygs ya da lys sürecinde de sorular çok kolay olmuyor. Bu engeli liseye henüz yeni başlamışken aşarsanız sınav zamanı geldiğinde sıkıntı yaşamazsınız.

Nitelik Yayınları 9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası

Soru bankası bitirmek isteyip de zor diye yanına yaklaşamıyorsanız Nitelik yayınları tam da orta düzey öğrenciler için ideal bir soru bankası oluşturmuş. Soruların tarzı da içerikleri de oldukça donanımlı ve bir o kadar okula yardımcı niteliktedir. 9. Sınıf coğrafyası için tercih edilir bir kitaptır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM