izmir escort
9. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

9. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

9. sınıf geometri kaynak önerilerini, konu anlatımlı ve soru bankası olarak 2 kısımda hazırladık. Temelinizi sağlam atmanız açısından 9. sınıf geometri kitap seçimlerinizin önemli olduğunu unutmayarak adım atmanız önemli olacaktır.

9. Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Arkadaş Yayınları 9.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı

İsmi bilinmeyen ancak oldukça iyi bir içeriğe sahip olan kitaplar arasında Arkadaş yayınları da bulunmakta. Kitap püf noktalara dayandırılmış olan geometrinin konularını hem toparlayıcı bir şekilde hem de bol örnekle vermekte. Bu noktada Arkadaş yayınları hem örnek sorular hem de konuların püf noktaları için alınabilir.

Pi Analitik Yayınları 9.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Soru Bankası

Hem konu anlatımlarına değinip hem de oldukça geniş soru yelpazesi oluşturmuş olan bu kitap geometri için oldukça iyi bir kaynaktır. Analitik yayınları, sınav sürecinde olan öğrencilerin de sık tercih ettiği ve bir o kadar memnun kaldığı bir kitap. Geometri detaylı konu anlatımına sahip bir branş olmasa da ipuçları olan konular bulundurur. Bu ipuçlarını size veren ve doğru örnek çözümlerine yer vermiş olan kitapları seçmelisiniz. Analitik yayınlarının konu bazında vermiş olduğu soru örnekleri de oldukça kaliteli.

Final Yayınları 9.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı

Uzun süredir piyasada olan ve öğrencilerin güvenini kazanmış yayınlardan biri de Final yayınlarıdır. Soru bankaları konu anlatımlı kitaplarına nazaran daha çok tercih edilse de konu anlatımında her başlığı bilmek isterseniz ve örnek soru çözümlerini kaliteli seçimlerden yapan bir kitap istiyorsanız bu konu anlatımlı kitabı tercih edebilirsiniz. Hem konularına hem de sorularına güvenip çözülmeye değer bir soru bankasıdır.

9. Sınıf Geometri Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları 9.Sınıf Geometri Konu Anlatımlı Soru Bankası

Hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitabı istediğinizde alabileceğiniz sayılı yayınlardan biri de Esen yayınlarıdır. Çünkü Esen yayınları gibi hem kaliteli içerik hazırlayan hem okul hem sınava hazırlayan çok yayın bulunmakta. Bu nedenle konu anlatımı çalışmak istediğinizde konu kısmını tamamen bitirir sonrasında ise soru bankası kısmına geçip konuyla ilgili dilediğiniz kadar soru çözebilirsiniz.

Birey Yayınları 9.Sınıf Geometri Soru Bankası

Ara sınıf olup da dersler için ayrı ayrı soru bankası arandığında seçenekler oldukça az. Bu az seçenek arasında kaliteli yayını bulmak da oldukça zor. Seçerken özellikle cevap anahtarı kısmında hata olup olmadığını ve soru türlerinin kalite düzeyini araştırarak bir kitap almalısınız. Bu hususta nadir bulunan kitaplardan biri de Birey yayınlarının kitabıdır. Kitap hem olabildiğince güzel ve çok soru içermekte hem de öğreticilik düzeyi yüksek sorular sormakta.

 Kartezyen Yayınları 9.Sınıf Geometri Soru Bankası

Farklı soru tarzı arayışı içinde olan öğrenciler için alternatif test kitabı olacak bir kitaptır. Soruları orta düzey her öğrencinin çözebileceği ve kendine bir şeyler katabileceği sorulardır. Bu nedenle klasikleşmiş kitapların dışına çıkmak istediğinizde bu yayını alabilirsiniz.

Yöntem Yayıncılık 9.Sınıf Geometri Soru Bankası

Kısa konu özetlerine sahip olması özellikle geometri gibi hatırlanmaya dayalı teknikler barındıran bir ders için oldukça önemlidir. Konu özetleri sonrası kavrama testleri bulundurması ayrıca oldukça fazla soru olması geometri düzeyinizi yükseltecektir.

TG Yayınları 9.Sınıf Geometri Soru Bankası

Test Grup yayınları da geometri dersi için bir alternatiftir. Piyasada bonus veren siteler sınıf bazında soru bankalarını bitirdiğinizde alıp farklı soru çözmek isterseniz bu yayının soruları da görülmeye değerdir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM