izmir escort
11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri - Sinavhanem

11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitap ve Soru Bankası Önerileri

11. sınıf öğrencileri matematik için konu anlatımlı ve soru bankası seçiminde genellikle zorlanmakta. Bu nedenle sizin için mümkün oldukça farklı kaynakları inceledik. Yine de aklınıza takılan farklı yayınlar varsa yorumlar kısmından sorularınızı iletebilirsiniz.

11. Sınıf Konu Anlatımlı Matematik Kitabı Önerileri

Palme Yayıncılık 11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı

Çoğunlukla lys öğrencilerinin tercih ettiği Palme yayınını ileri düzeyde matematik öğrenmek isteyen her öğrenci alabilir. Konu anlatımı, daha çok sağlam bir matematik temeline sahip öğrencilere hitaben hazırlanmış ancak kendini geliştirmek isteyen her öğrenci için tercih edilebilir.

Birey Yayınları 11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı

Yayının başarılı bir matematik anlatımı var. Sınav sürecine erken hazırlanmak isteyen her öğrencinin tercih edebileceği içeriğe sahip. Bununla beraber konuları anlattıktan sonra sunduğu örnek soru çözümleriyle de iyi bir donanıma sahip olduğu söylenebilir. Matematik konu anlatımlı kitaplar arasında, Birey yayınları en çok tercih edilenler arasındadır.

Nitelik Yayınları 11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı

Matematik konu anlatımlı kitaplar içinde yerini almış yeni kaynaklardan biri de Nitelik yayınlarıdır. Yayının tercih edilme nedeni, matematiği olabildiğince sade ve açık bir şekilde anlatmış olmasıdır. Siz de anlayamadığınız konularda kaynak danışmak isterseniz Nitelik yayınları oldukça iyi hazırlanmış, tercih edebilirsiniz.

Coşku Yayınları 11. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı

İleri düzey matematik için başvurabileceğiniz kaynaklardan biri de Coşku yayınlarıdır. Zor örnek çözümleri ve çözümü zor kavrama testleriyle alt düzey matematikten üst düzeye yükselebilmek için tercih edilebilir bir kitaptır. Konu anlatımlarını da zaten var olan matematik bilginizin üzerine bindirirseniz girdiğiniz her sınavdan, oldukça başarılı bir sonuç alırsınız.

11. Sınıf Matematik Soru Bankası Önerileri

Esen Yayınları 11. Sınıf Matematik Soru Bankası

İleri düzey soru bankası olan üç renk matematik soru bankası çok kaliteli bir kitap. Yani matematik dersi için çok fazla seçenek var zaten ancak iyilerini tercih etmek önemlidir. Bu konuda Esen yayınları çıkardığı her kitapla tutulmayı başardı. Çünkü öğrenci düzeyine göre davranıp ona göre soru hazırlayabiliyorlar. Bu da öğrencinin kendini geliştirebilmesi için fırsat oluyor.

Final Yayınları 11. Sınıf Matematik Soru Bankası

Orta düzeyde olan her öğrenci için Final yayınlarının matematik soru bankası uygundur. Çünkü yayının soruları, hemen hemen her konuya yüzeysel olarak hâkim olan her öğrencinin çözebileceği gibi. Bu noktada sizlerin yapması gereken konu anlatımlı seçtiğiniz kitaptan konularınızı tamamlayarak matematikten bir adım daha yükselmek için Final yayınlarının soru bankasını almak.

Karekök Yayınları 11. Sınıf Matematik Soru Bankası

Birçok soru bankası gibi Karekök yayınları da ileri düzey bir kitap olduğunu üzerine not olarak iliştirmiş. Elbette kolay soru bankaları da var yok değil. Ancak başarı ileri düzey soru bankalarını da bitirebilmekle mümkün. Kimse başlangıçta ileri düzey soruları çözebilecek şekilde matematik bilmez ama zamanla konular biter, kolaydan başlayarak sorular çözülür o zaman mesele tamamlanır.

Çözüm Yayınları 11. Sınıf Matematik Soru Bankası

Tüm soru bankalarının elden geçirilmesinde yarar var elbette ama bunun için zamanınız yoksa yapmanız gereken en kolaydan başlayarak birkaç soru bankası bitirmektir. Zor veya ileri düzey soru bankalarına geldiğinizde ise zaten matematiğin büyük bir kısmını tamamlamış olacaksınız. Bu aşamada bitirebileceğiniz bir kitap da Çözüm yayınlarının kitabı olabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Paraf yayınları
    Bence başarmak için her öğrencinin dolabında olmazsa olmaz dediğimiz kitapların başında bence, bu yayını geçen yıl kullanmaya başladım çok beğendim.Kitap bence orta-ileri düzey kitap müthişş.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Buradan Arama Yapabilirsiniz..
Sizce de Bir Beğeniyi Hak Etmiyor Muyuz?
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM