Ygs Matematik Konu Anlatımlı Kitap ÖnerileriYgs Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Ygs matematik konu anlatımlı kitaplar, hem konuyu öğrenmeniz hem de her an elinizin altında takıldığınız noktaları görebilmeniz için bir fırsat olacaktır. Sizin için en iyi Ygs matematik konu anlatımlı kitapları derledik. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa ya da merak ettiğiniz kaynak yorumları varsa yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

Ygs Matematik Güvender Konu Anlatımı

Hiç temeli olmayan bir öğrenci için en kolaydan başlayarak anlatılmış kitaptaki konular. Hiçbir şey bilmeyen bir öğrenci için güzel bir temel oluşturacak olan kitaptan bir soru bankası çözebilir hale geleceksiniz. Konu anlatılmış, çözümlü örnekler çözülmüş ve konu testleri verilmiştir. Biraz temeli olanlar için kolay kalacaktır.

Ygs Matematik Karekök MPS 1 VE 2

Mps sistemiyle kolay ve eğlenceli öğrenim sağlayan karekök, diğer Mps kitaplarında olduğu gibi konuyla ilgili sayfanın üzerinde sorular, altında da benzer örnekler olacak şekilde sorularla öğrenme sağlamaya çalışmıştır. Konuların başında o konuyla ilgili özelliklere yer vermiştir. Önce o konu anlatımına bakmak, göz aşinalığı kazanmak sorulara geçtiğinizde size kolaylık sağlayacaktır. Özellikle matematiğim idare eder ama bazı konularda bazı soru tiplerini bilmiyorum sanırım diyen öğrenciler için biçilmiş kaftandır.

Ygs Matematik Fem Simetri Seti

Ygs’ye hazırlanan birçok öğrencinin baş tacı haline gelmiş üç kitaptan oluşmaktadır. En temel özelliklerden başlayan kitap konuyu anlatırken sorular çözmüş, bunları pekiştirmeniz için konunun bitmesinin beklemeden çözdüğü sorularla aynı tipte sorular sormuştur. En kolaydan en zora kadar her soru tipini bulunduran kitap neredeyse her derecedeki öğrenciye, ciddiyetle çözüldüğü taktirde büyük fayda sağlayacaktır. Kitap tüm konu anlatımı ihtiyacınızı karşılayacak sağlam bir kitaptır.

Delta Kültür Yayınevi Ygs Matematik Özeti

İncecik olan bu kitap size soru çözümleri sunmuyor ancak matematikle ilgili bilmeniz gereken her şeyi elinizin altında tutuyor. Güzel bir konu çalışmasından sonra tekrar için kalın kitaplara el atmak yerine bu kitaptan yardım alabilirsiniz. Unutmayın Ygs için tekrar önemli. Matematik için bile.

http://sinavhanem.com/category/kitap-onerileri/ linkinden, diğer derslere ait kaynak önerilerine göz atabilirsiniz.


OKUYUCU YORUMLARI

2017 YGS - 12 Mart 2017
12 Haziran 2016 Cumartesi

KATEGORİLER
Devamını oku:
LYS’ de Artık Açık Uçlu Sorular da Olacak!

Ygs MF Sayısal Ders Çalışma Programı Hafta 3

Kapat